24 Eylül 2018 Pazartesi

Vestel Mix And Go İzlenimlerim

Uzun zamandır sağlıklı beslenmek istiyordum. Bunun için de blender almak istedim. Şimdi ne alaka diyebilirsiniz. Sosyal medyaya baktığınızda ya da sağlıklı tariflere şöyle bir göz gezdirdiğinizde blender olayın neredeyse bana göre yüzde yetmişini kapsıyor.

Tabi ki illa olmazsa olmaz diyemeyeceğim ama yardımını da baya gördüm.
Özellikle sağlıklı içecek yapmak için blender çok önemli. Ben hem keseme uygun hem öyle çok da büyük yer kaplamasın kullanışlı bi şeyler olsun istediğim için uzun araştırmalar sonucu Vestel Mix And Go'yu aldım.Yani bir ürün düşünün kullananların yüzde doksan beşi memnun. Ki ben de şu an o kısımdayım.

İnternetten siparişte çok daha ucuz bu aletler. Yani çok dediğim 20-30 lira fark var arada. Ben açıkcası bu tarz elektrikli aletlerde internete pek güvenmediğim için gittim vestel mağazasından kendim aldım. Her türlü rengi mevcut. Ama ben şeffaf olanları almanızı tavsiye ederim. Ben koyu bir renk olan kırmızıyı seçtim. Onun için içindeki o renk cümbüşünü göremiyorum. Tek keşkem budur.

Özelliklerine gelirsek ben vestel mağazasından bu ürünü 170 liraya aldım. 300 watt gücünde. Buz kırabiliyor. Her türlü meyve sebze ve yeşillikleri çok kolaylıkla çekebiliyor. Havuç gibi sertleri ise dilimleyerek atmak gerekiyor. Tek bir düğmesi var çalıştırmak için. 2-3 dakikada istediğiniz kıvama ulaşabiliyorsunuz.

Ben diyetteyim yada sağlıklı beslenmek istiyorum fazla bir param yok ama işimi görsün fazla yer kaplamasın istiyorsanız bu ürünü kaçırmayın derim. Hem taşınabilir iki adet şişesi var. Yani çantanıza kolaylıkla atıp çıkabilirsiniz.İki yıl garanti süresi var. Şişeleri BPA içermiyor. Yalnızca içine sıcak içecekler koymamalısınız. Çünkü plastik olduğu için eriyebilir. Plastik dediysem cam plastik tarzında bir görünümü var. Tavsiyemdir pişman olmayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız değerlidir. Laubali ve blog tanıtımı gibi yorumlarsa gözümde sevimsizdir.